Saugi vasara – vasarinės padangos internetu

Saugi vasara – vasarinės padangos internetu. Apie saugumą galvojantys vairuotojai, artėjant vasaros sezonui tikrina savo padangų techninę būklę bei tinkamumą naudojimui sezono metu. Tad akivaizdu, kad vasarinės padangos internetu Beepunkt.lt tiems, kurie nebetiki savo padangų kokybe yra geriausias pasirinkimas padangų komplekto atsinaujinimui.

Saugi vasara – vasarinės padangos internetu

Saugi vasara - vasarinės padangos internetu

Nors kai kurie pirkti padangas internetu dar nesiryžta. Ryžtingesni jas naudoja jau kelis metus ir susidėvėjus tikisi vėl sugrįžti į Beepunkt.lt internetinę parduotuvę. Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu Beepunkt.lt leidžia sutaupyti ne tik lėšų. Taip, jos yra svarbios, tačiau daugelį vairuotojų pirkti padangas internetu vasarai traukia visai ne kainos.

Kas skatina pirkti internetu

Akivaizdu, kad Lietuvoje greitėjantis internetas veda prie patogesnių galimybių pirkti būtinas prekes. Į tokį sąrašą patenka ir vasarinės padangos. Artėjant balandžio pirmai dienai, kai prasidės masinis vasarinių padangų montavimas internetas gaus itin dideles apkrovas. Lietuviai skubės atsinaujinti vasarines padangas, todėl rinksis patogų apsipirkimo Beepunkt.lt variantą internetu. tad akivaizdu, kad saugumas vairuotojus skatina labiau nei kainos ar kitokios akcijos – atrakcijos. Tačiau neatmetama galimybė, kad ir laiko taupymas automobilių savininkus veda apsipirkimo internetu link.

Naudinga pasidomėti:

Kodėl internetas taip traukia vairuotojus pirkti

Greičiausiai, kad šiuolaikiškas gyvenimo tempas verčia į ritmą įsijungti ne tik automobiliais, bet ir išmaniaisiais įrenginiais. Jei ankščiau vasarinių padangų tekdavo važiuoti į fizinę parduotuvę ar kelias, jei tinkamų matmenų nebūdavo. Tai šiuolaikiškas vairuotojas padangas vasarai gali užsisakyti tiesiai iš automobilio. Suprantama, kad vairuoti rašant ar naršant telefonu draudžia KET taisykles ir tai – nesaugu. Tačiau niekas nedraudžia vasarines padangas užsisakyti internetu sustojus, esant kavinėje ar poilsiaujant. Radus tinkamą pasiūlymą ir padangų komplekto variantą kodėl jo vasarai neįsigijus internetu? Tačiau yra ir daugiau skatinančių kriterijų.

Laikas. Branginantys savo laiką vairuotojai supranta kokiu būdu galima jo sutaupyti nemažai. Nevažinėjant po parduotuves, nedeginant degalų ir neeikvojant savo fizinių jėgų padangas vasarai galima užsisakyti Beepunkt.lt parduotuvėje – internetu. Ir užsakymas internetu bus pristatytas į auto servisą. Kuriame būsite sutarę padangų keitimo paslaugą. Taigi, keli zuikiai vienu veiksmu yra daugiau nei 1 fizinėje parduotuvėje.

Tik nepamirškite, kad vasarinės padangos keičiamos nuo balandžio pirmos dienos ir saugumas nuo baudų galioja 10 dienų, iki balandžio 10 imtinai. Ir protektoriaus maksimalus sudilimas leidžiamas iki 1,6mm priklausomai nuo automobilio klasės.

KONTAKTAI:

Gedomaksis, MB  

Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius 

 +370 672 13081

info@beepunkt.lt

Atgalines nuorodos