Mediniai nameliai vaikams – nauda įsigijus

Mediniai nameliai vaikams nuo senų senovės buvo mėgiama vaikų pramoga. Tik namelius turėdavo vaikai, kurių tėvai mokėjo elgtis su medžiu ir galėdavo pagaminti namelį vaikams žaisti. Ko gero ne visi tėvai turėjo žemės su medžiais, kad galėtų pagaminti kažką panašaus. Šiais laikais viskas kitaip, prekyba klesti neišimti ir namelių prekyba. Gamintojai pradėjo gaminti įvairiausius medinius namelius dėl to, jog jų paklausą auga labai sparčiai, o tėvai mato neatsiejamą naudą vaikų sveikatai ir gerovei.

Mediniai nameliai vaikams

Namelių vaikams nauda sveikatai

Pirmiausia šiomis dienomis vaikai praleidžia labai daug laiko prie ekranų, pagrinde prie televizorių, kompiuterių ar telefonu. Tėvams skaudu matyti kaip jų dvejų metų vaikas jau gali kelias valandas žaisti telefonu. Žaisdami vaikai sėdi netaisyklingai, dėl ko formuojasi netaisyklinga laikysena, taip pat žiūri į ekranus kambaryje kuriame yra prastas apšvietimas ir kenkia savo akims, o ką jau kalbėti apie fizinę būklę, kuomet žaidžiant dirba tik pirštai. Todėl tėvai norėdami suteikti pilnavertę vaikystę savo vaikams ieško medinių lauko namelių. Šie nameliai suteikia įdomios veiklos vaikams lauke. Tai ne tik užtikrina, kad vaikai leis laiką gryname ore, bet jie ir lakstys, bendraus su bendraminčiais, bei kitaip tobulės. O kas svarbiausia iškeis telefoną ar kompiuterį į pramogas kieme, gryname ore.

Mediniai nameliai ekologiški ir saugūs

mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai yra ergonomiški, puikiai tinka bet kokio kiemo reljefui, bei yra ekologiški ir saugūs. Kadangi nameliai pagaminti iš spygliuočio medienos dažniausiai pušies ir eglės jie puikiai pritaikyti lauko sąlygomis. Mat eglės ir pušies mediena yra puiki konstrukcinė medžiaga ir atspariausia medienos rūšis aplinkos poveikiui. Nereikėtų pamiršti, kad tik tinkamai apdirbta mediena džiugins vaikus ir nameliai nesupus ilgai. Pirmiausia reikia lentas gerai išdžiovinti, nuobliuoti bei atrinkti prastas lentas, ko pasakoje namelis tampa saugus ir ekologiškas.

Medinis namelis vaikams – saugus, ekologiškas, ergonomiškas bei sveikatingumą skatinantis pirkinys. Kuris jau kas antrame kieme puikuojasi ir džiugina vaikus tiek žiemą, tiek vasarą. Tai puikus praleidimo būdas tiek jaunesniam tiek vyresniam vaikui.

Mazyliopalepe.lt mediniai vaiku nameliai suteiks Jūsų vaikams daug džiaugsmo. Kaip paminėjo vaikų psichologijos ekspertai, žaisdami kieme ir gryname ore vaikai pamiršta neigiamas emocijas, nebent tam gali įtakoti tik nuovargis 🙂

Kontaktai pirmam žingsniui:

SEO straipsniu talpinimas